Tegijad

Käesolev kampaania on ellu kutstutud keskkonnateadlikku käitumist
propageeriva ettevõtlike noorte koja JCI GO KODA poolt.

JCI GO KODA tegeleb keskkonnateadliku käitumise suurendamisega
läbi liikmete isikliku eeskuju, projektide, teavitustöö ja rahvus-
vahelise suhtluse.

Vaata lähemalt: www.jcigokoda.ee

Kontaktid:

info@killerkott.org

Janet Väärtnõu
Projektijuht
508 8969
janet@killerkott.org

Anneli Ohvril
Turundus
529 7557
anneli@killerkott.org

Meelika Hirmo
Kommunikatsioon
504 1258
meelika@killerkott.org

Tatjana Lavrova
venekeelne kommunikatsioon
5817 5454
tatjana.lavrova@gmail.com

Inger Lilles
Projektid
56 628 785
lillesin@gmail.com

Teele Kants
Koolid ja lasteaiad
56 866 260
teele.kants@gmail.com

Tanita Tammeri
Reklaam ja kujundused
52 63 304
tanitatammeri@gmail.com

Aigi Kasvand
Kaubandusettevõtted
aigikasvand@gmail.com

Triin Heinsoo
Vabatahtlikud
56 152 515
triinheinsoo@gmail.com

Mari-Liis Kupri
mkupri@hotmail.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on RedditShare on Tumblr